دل بخش امنیت IT را با بیش از 2 میلیارد دلار به فروش می رساند


معلوم شد كه كنسرسیوم به رهبری شركت سرمایه گذاری آمریكایی Symphony Technology Group ، موافقت كرده است كه بخشی از Dell Technologies را كه در زمینه امنیت اطلاعات با 2.075 میلیارد دلار فعالیت می كند ، خریداری كند. .

RSA راه حل های شرکت هایی را ارائه می دهد که برای اطمینان از امنیت سایبری ، ارزیابی و مدیریت ریسک ها و همچنین تشخیص ، واکنش سریع و بررسی انواع حوادث طراحی شده اند. تحولات این واحد به کاهش خطرات ناشی از سرقت مالکیت معنوی ، کلاهبرداری و انواع دیگر تهدیدات سایبری کمک می کند. در این گزارش آمده است که بیش از 12.500 مشتری در حال حاضر از راه حل های RSA برای مقابله با تهدیدات سایبری مختلف استفاده می کنند. فرض بر این است که در چارچوب معامله اعلام شده ، مالک جدید محصولاتی مانند RSA Archer ، RSA NetWitness Platform ، RSA SecurID ، RSA Fraud و Intelligence و RSA کنفرانس را به دست خواهد آورد. مشخص است که طرفین به توافق های نهایی رسیده اند ، بنابراین این توافق نامه می تواند طی شش تا نه ماه آینده به طور کامل انجام شود.

"به عنوان یکی از رهبران جهان در زمینه امنیت اطلاعات ، RSA فرصتی عالی برای حل برخی از مشکلات در حال رشد سریع مشتریان در ارتباط با تحول دیجیتال فراهم می کند. خرید RSA به ما کمک می کند تا در کنار استفاده از پتانسیل فوق العاده برای رشد RSA ، از پتانسیل کارمندان با استعداد و با تجربه استفاده کنیم ، "گفت: ویلیام چیشولم ، مدیر اجرایی گروه فناوری سمفونی.

"این استراتژی طولانی مدت مناسب برای Dell ، RSA ، شرکا و مشتریان ما است. جف کلارک ، معاون رئیس جمهور Dell Technologies گفت: این توافقنامه تجارت شرکت را ساده تر می کند.


نظر شما