فن آوری و خدمات صنعت ارتباطات شبکه به هم گره خورده است – به ویژه هنگامی که در مورد محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت های پهن باند ثابت و شبکه های تلفن همراه صحبت می شود.

از آنجا که مشتریان به طور مداوم از دستگاه های خود در خانه و در محل کار استفاده می کنند ، اپراتورها با ارائه یک رویکرد شبکه ای جامع تر به دنبال تعمیق روابط مشتری هستند. بنابراین هرچه یک بازار شلوغ در حال تحقق نیازهای متغیر مشتریان باشد ، فرصت جدیدی برای اپراتورهای ثابت و تلفن همراه ایجاد می شود تا بتوانند نقش مهمی ایفا کنند.

یک بازار در حال تغییر

از طریق افزایش فعالیت های ادغام و کسب و تغییر و تنظیم نظارتی در بازارهای مختلف شرکتهای ارتباطی بیشتری قادر به ارائه خدمات پهن باند ثابت و شبکه تلفن همراه هستند. یک مثال قابل توجه کسب 21 میلیارد دلار Vodafone از 5 ویژگی Liberty Global است که ردپای آنها را به 116 میلیون مشتری تلفن همراه ، مشتریان 24 باند پهنای باند و مشتریهای تلویزیون 22M در سراسر اروپا افزایش می دهد. وودافون گفت که این معامله آن را به "اپراتور همگرا پیشرو اروپا" تبدیل کرده است و می گوید تقریبا نیمی از درآمدهای خدمات مصرف کننده آن در اروپا "اکنون از رشد خدمات ثابت و همگرا است." این تغییر باید با تغییر رفتار مصرف کننده و هنجارهای اتصال ادامه یابد.

شبکه های مبتنی بر نرم افزار

اپراتورها در حال تغییر رویکرد نرم افزاری و اتوماسیون برای مدیریت شبکه خود هستند و امکان مقیاس پذیری بالا و بهینه سازی عمیق شبکه را از طریق هسته شبکه فراهم می کنند. شبکه edge و سرویس ها و دستگاه هایی که به آنها اعتماد دارند. با میزبانی هر دو سرویس موبایل و باند پهن در همان زیرساخت ها و ایجاد یک رابط بومی بین آنها ، به اپراتورها امکان می دهد تا بهینه سازی شبکه را از طریق نرم افزارسازی قفل بیشتری انجام دهند.

اتصال برای مصرف کننده مدرن

این تغییرات همزمان با تغییراتی در نحوه تعامل مصرف کنندگان است. جهان. آنها می خواهند به طور روان در خانه و دستگاه های تلفن همراه خود متصل شوند. دیگر هیچ تعریفی بین این دو قلمرو وجود ندارد. مشتریان اهمیت اتصال ، و نه از کجا از آن مراقبت می کنند. آنها انتظار دارند که دستگاههایشان بین شبکه های Wi-Fi خانگی و شبکه های تلفن همراه یکپارچه شوند. این استاندارد فقط با افزایش تعداد دستگاههای IoT افزایش می یابد – و شبکه های 5G یوتیوبی همگرایی خواهند بود.

خدمات ارزش افزوده در دنیای همگرا

اپراتورهای تلفن همراه با کاهش درآمد حاصل از جریان های سنتی مانند خدمات صوتی ، متن و داده ها. شرکتهای رسانه ای برتر ، اکنون محتوای صوتی ، تصویری و سایر رسانه ها را ارائه می دهند ، در حالی که به طور رایگان از شبکه های خود استفاده می کنند ، جریانهای درآمد شرکتهای اپراتور را نقض می کنند. در نتیجه ، اپراتورها برای تقویت درآمد ، ایجاد تمایز و ایجاد اشتغال مشتری به سمت خدمات با ارزش افزوده (VAS) روی آورده اند. اپراتورها فرصتی دارند تا در این محیط جدید و همگرا ، خدمات ارائه شده با ارزش افزوده را به مشتریان تعریف و ساده کنند. چگونه آنها خدمات را تحت فشار قرار داده و آنها را گسترش می دهند تا در هر دو شبکه پهن باند ثابت و تلفن همراه ثابت کار کنند ، جایی که خدمات توسط شبکه Wi-Fi خانگی دیکته نمی شوند؟

چگونه Avast در مورد امنیت ، حریم خصوصی و سلامتی دیجیتال فکر می کند؟ دنیای همگرا

از لحاظ تاریخی ، امنیت سایبری یک صنعت نرم افزاری نهایی بود که در آن شرکت ها محصولاتی را تولید می کردند که دستگاه ها را محافظت می کردند. اما امروز زندگی ما محدود به شبکه هایی نیست که به نقاط انتهایی متصل شوند. در Avast ، ما متعهد هستیم که به جای دستگاههای آنها ، تجربیات با محوریت مردم و زندگی آنها ایجاد کنیم. ما با استفاده از داده ها و یادگیری عمیق از تجربه خود به عنوان شرکت پیشرو جهانی امنیت مصرف کننده ، روی سادگی برای کاربر نهایی متمرکز شده ایم.

پلت فرم زندگی هوشمند ما ، راه حل های امنیتی ، حفظ حریم خصوصی و سلامتی دیجیتال را به عنوان یک راه حل کاملاً همگرا برای اپراتورها برای ارائه به مشتریان خود گرد هم آورده است. با تعبیه امنیت امنیتی مصنوعی خود که مستقیماً روی روترها یا از طریق پیوست سخت افزاری ارائه می شود ، امنیت ، حفظ حریم خصوصی و سلامتی دیجیتال را به کلیه دستگاههای متصل در خانه ، حتی بسیاری از وسایل اینترنت اشیاء که توسط سازنده ایمن نیستند ، گسترش می دهیم. با استفاده از این راه حل ، ما قابلیت های موبایل و دسک تاپ را برای گسترش امنیت ، حفظ حریم خصوصی و امنیت خانواده در داخل و خارج از خانه ترکیب می کنیم.

ما تنها فروشنده ای هستیم که می تواند این تجربه کاملاً همگرا را با راه حل هایی که در خانه ساخته شده ارائه دهد. با کنترل کامل بر کیفیت تجربه ، مشتریان می توانند از یک راه حل ساده و یکپارچه که زندگی دیجیتالی خود را در آن محافظت می کند ، لذت ببرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی استقرار شبکه شما از Platform Life Smart Avast ، به سایت avast.com/mno یا برای برنامه ریزی یک جلسه به [email protected] مراجعه کنید.