اعتراف کنید تا Avast … آیا شما فقط داده های کاربر نسخه رایگان را فروخته اید ، یا همچنین پرداخت کرده اید؟


این برای Avast بسیار ویران کننده است. من هر دو وحشت زده و ناامید هستم. برای شرکتی که می گوید "امنیت قدرتمندی را برای زندگی دیجیتال شما" ارائه می دهد ، به نظر می رسد بیشتر علاقه مند است که داده های کاربر را برای پول های بزرگ بفروشد. این را نمی توان با گفتن چیزی مثل "free is never free" است و امیدوارم Avast گرما را بیش از این حس کند.

با توجه به Jumpshot ، آیا گزینه خاصی برای این مجموعه داده وجود دارد؟ جوزف Cox در معاون / مادربرد بنابراین با ارسال این تصویر در توییتر پیشنهاد کرد:

"این پیام انتخاب جدید است که باید به زودی روی صفحه نمایش بیشتر کاربران آنتی ویروس Avast ظاهر شود." [زیر نویس] عنوان بود.

اما آیا این بدان معناست که اگر ما این پاپ آپ را نداشته ایم ، داده های ما به Jumpshot گزارش نمی شود؟ یا آیا این جدید است و این امر از طریق برگه "اجازه داده می شود تا داده های استفاده با 3 طرف برای تجزیه و تحلیل به اشتراک گذاشته شود" در بخش حفظ حریم خصوصی کنترل پنل در جریان بوده است؟ من همیشه این گزینه را بدون کلیک کردم اما اخیراً آن را کلیک کرده ام – احتمالاً بعد از اینکه به رابط کاربری جدید بروزرسانی کردم.

من پیشنهاد می کنم Avast باید در مورد این موضوع بسیار شفاف و سریع باشد.